Майже 22,5 тисячі гривень хабара вимагали в Житомирі медики від учасника АТО (ФОТО) | Times ZT

Майже 22,5 тисячі гривень хабара вимагали в Житомирі медики від учасника АТО (ФОТО)

Двох медиків на хабарництві викрили співробітники СБУ. Винагороду вимагали за «допомогу» в оформленні групи інвалідності колишньому військовослужбовцю ЗСУ, який отримав поранення під час проведення Антитерористичної операції.

Медпрацівниця однієї  комунальних установ Житомира пообіцяла за 14,4 тисячі гривень допомогти пораненому атовцю правильно оформити документи попереднього медогляду. Ця вартість також включала «гарантії» впливу на членів лікарсько-консультативної комісії для направлення на проходження МСЕК, щоб далі оформити  групу інвалідності.

Ще один медик, член лікарської комісії Житомирського обласного центру медико-соціальної експертизи вимагав у цього ж військовослужбовця 8 тисяч гривень за підпис під профільним висновком. Інакше пообіцяв проблеми з оформленням інвалідності.

Таким чином, процес «супроводження» одноразового оформлення інвалідності коштував пораненому майже 22,5 тисячі гривень, хоча колишній військовослужбовець мав на це повне законне право.

Правоохоронці затримали посадовця МСЕК у порядку ст.208 КПК України «на гарячому» під час одержання обумовленої суми хабара на одній із вулиць обласного центру.

За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Медичній працівниці комунальної установи інкримінується вчинення злочину за ч.3 ст.369-2 (зловживання впливом) КК України.

А тим часом лікарі з Житомирщини працюють в умовах бойових дій

Впродовж активної фази бойових дій, які розгорталися на території Київської області, лікарі Радомишльської лікарні прооперували понад 80 цивільних та військових.

Будьте першим, хто прокоментував "Майже 22,5 тисячі гривень хабара вимагали в Житомирі медики від учасника АТО (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*