Майже цілий мікрорайон Житомира залишився без води

cropped Water 4363342 e1578308880206 - Майже цілий мікрорайон Житомира залишився без води

У переддень Різдва 24 вулиці мікрорайону Крошня залишилися без води. Водопостачання також немає і в прилеглих провулках. 

Про це у соцмережі Facebook сьогодні вранці, 6 січня повідомило комунальне підприємство «Житомирводоканал».

«До уваги мешканців Крошні! У зв’язку із необхідністю ліквідації наслідків аварії на трубопроводі, об 11:30 буде зупинено 3-й підйом Крошня. Без води залишаться такі вулиці:

Народицька, Отаманів Соколовських, Покровська (від 84 будинку), Євгена Рихліка, Священника Жилюка, Садова Алея, Учнівська Алея, Тараса Бульби-Боровця, Героїв Чорнобиля, Крошенська, Чеська Крошня, Парникова, Садова, Северина Наливайка, Паркова, Гранітна, Вацлава Длоуги, Перехідна, Богдана Хмельницького, Андріївська, Озерна, Яна Охоцького, Під’їзна, пр-кт Незалежності (від Покровської до Східної), а також прилеглі до них провулки», — йшлося у повідомленні.

Допис у Facebook близько 12:00 години також прокоментував директор водоканалу Андрій Нікітін та повідомив, що водопостачання буде відновлено приблизно через 2 години. 

«Шановні мешканці! Аварійна бригада наразі виконує ремонтні роботи. До відновлення водопостачання орієнтовно 2 години (якщо не буде ускладнень). Підвіз води відновиться, щойно водій поповнить запас води та повернеться на вул. Крошенську, 38!», — прокоментував публікацію Андрій Нікітін.


Будьте першим, хто прокоментував "Майже цілий мікрорайон Житомира залишився без води"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*