Мажоритарник від Голосу з Коростишева викликав на дебати кандидатів в депутати по 66 округу | Times ZT

Мажоритарник від Голосу з Коростишева викликав на дебати кандидатів в депутати по 66 округу

Антон Соболівський, кандидат в народні депутати від партії Голос по 66 виборчому округу, викликає на дебати своїх колег, кандидатів, які так само балотуються до ВР.

«Я хочу звернутися до своїх колег — до Павла Дзюблика, Тетяни Грищенко (Слуга народу), Віталія Журавського, Володимира Шатиловича (Громадянська позиція) і запросити їх на дебати, — йдеться в відеозверненні Антона Соболівського. — Я переконаний, що для того, щоб якісно представляти інтереси наших виборців у Верховній Раді, треба бути професіоналом».

На думку кандидата Соболівського, народних депутатів потрібно оцінювати в першу чергу з точки зору їх фаховості, і обирати так само ретельно, як лікаря, будівельника чи автомеханіка. Адже вкрай важливо саме те, наскільки якісно вони виконають свою роботу.

«Давайте створимо нашим виборцям можливість побачити, хто з нас найкраще підходить на цю роль. Давайте разом проведемо дебати в кожному центрі нашої громади — в Коростишеві, Малині, Радомишлі, Черняхові, Брусилові, Хорошеві, Іршанську, Новій Боровій, Народичах! І покажемо людям, хто дійсно заслуговує на те, щоб його найняли на роботу», — закликав Антон Соболівський кандидатів.

На відповідь він очікує до кінця 26 червня


ВИКЛИКАЮ НА ДЕБАТИ!Павла Дзюблика, Тетяну Грищенко (Слуга народу), Віталія Журавського, Шатилович Володимира (Громадянська позиція)! 7 центрів громад – 7 тем для дебатів!Давайте разом їх організуємо у Коростишеві, Малині, Радомишлі, Черняхові, Брусилові, Хорошові, Іршанську, Новій Боровій, Народичах!Чекаю на Ваші відповіді для узгодження формату і інших деталей!Хочете дебати? Поширюйте відео, тегайте кандидатів та журналістів, ставайте волонтерами Голосу #командазмін#хочудебати#соболівський#голос

Posted by Антон Соболівський on Monday, 24 June 2019

Будьте першим, хто прокоментував "Мажоритарник від Голосу з Коростишева викликав на дебати кандидатів в депутати по 66 округу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*