«Медом помазано»: житомиряни забули про COVID-19, пішли на ярмарок та церковне освячення (ФОТО)

Сьогодні, 14 серпня, житомиряни, забувши про COVID-19, заполонили головну пішохідну вулицю Михайлівську, на якій проходить медовий ярмарок та богослужіння в Свято-Михайлівському кафедральному соборі.

14 серпня християни відзначають перший спас, який називають Медовим або Маковія. Тому сьогодні на Михайлівській проходить медовий ярмарок та церковне богослужіння. Житомиряни масово скуповують продукти з меду, маку, букети маковійчики та святять все це в Свято-Михайлівському кафедральному соборі. Здавалося б, що тут поганого? Але є одне але… Рекомендованої дистанції немає, маски носить переважна меншість, величезні черги та забиті торговцями вулиці.  Навіть, якщо б і хотів триматися осторонь, не вийде.

 

Крім ярмарку, мешканці та гості міста відвідали Свято-Михайлівський кафедральний собор, де після завершення молитви, всі дружно купкою стали на освячення. Знову ж таки, де дистанція в 1,5 м та масковий режим..?

Ми хочемо нагадати, що наразі епідемічна ситуація на Житомирщині не найкраща. Лише за минулу добу в області на коронавірус захворіло 67 людей, за 3 дні 6 смертей, а в Україні щодня антирекорд – вчора 1592 нових випадки, сьогодні – 1732

Більше фото з медовго ярмарку тут.

Будьте першим, хто прокоментував "«Медом помазано»: житомиряни забули про COVID-19, пішли на ярмарок та церковне освячення (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*