Медведєва та Шойгу викликають на допит: Офіс генерального прокурора Україна оприлюднив повістки | Times ZT

Медведєва та Шойгу викликають на допит: Офіс генерального прокурора Україна оприлюднив повістки

Офіс генерального прокурора України оприлюднив повістки заступнику голови Ради безпеки росії Дмитру Медведєву та міністру оборони росії Сергію Шойгу, передає «Радіо Свобода».

Медведєва викликають на 16, 17 та 18 травня до прокурора ОГП для участі у проведенні допиту як підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Шойгу на допит як підозрюваного викликають у ті ж дати. Зазначається, що він підозрюється у вчиненні такого самого кримінального правопорушення.

Також на сайті ОГП оприлюднені повідомлення про підозри та повістки про виклики на допити спікеру Держдуми росії В’ячеславу Володіну, голові Ради федерації Федеральних зборів росії Валентині Матвієнко, керівнику Служби зовнішньої розвідки рф Сергію Наришкіну, директору Федеральної служби безпеки росії Олександру Бортнікову та директору Національної гвардії росії Віктору Золотову.

Читайте також, фрегат «Адмірал Макаров» підбили у Чорному морі (ОНОВЛЕНО). 

Будьте першим, хто прокоментував "Медведєва та Шойгу викликають на допит: Офіс генерального прокурора Україна оприлюднив повістки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*