Механічні пошкодження корпусних деталей смартфонів – які наслідки можуть бути? Р

 Багато користувачів із ностальгією згадують ті часи, коли після чергового падіння телефон можна було протерти від пилу та користуватися далі. На жаль, сучасні смартфони мають набагато тендітнішу конструкцію. Достатньо одного легкого удару для того, щоб на корпусі залишилася непоправна мітка у вигляді сколу або тріщини. Задня кишеня штанів також може бути “вбивцею” смартфона, оскільки при згинанні елементи конструкції мобільного пристрою легко руйнуються.

Фізику не обдуриш – падіння та прогини корпусу

 Одним із найчастіших випадків, з яким доводиться стикатися власникам сучасної техніки, є падіння телефону. І чим сучасніший смартфон, тим масштаби руйнування можуть бути серйознішими. Цей взаємозв’язок є результатом використання все більш тонких матеріалів, що мають низьку стійкість до механічних пошкоджень. Згубний вплив на надійність робить і дизайн сучасних пристроїв – можливо, скло на всій поверхні задньої панелі виглядає ефектно, але точно не сприяє більшій довговічності і стійкості обладнання.

 Використання в корпусі дедалі більш тонкого алюмінію має ще один, досить важливий наслідок – деформація смартфонів. У деяких випадках (переважно в моделях з моноблочним корпусом) навіть легкий додаток сили, наприклад, при присіданні з телефоном у задній кишені, може призвести до незворотного вигину металевої рамки, і як наслідок, пошкодження задньої кришки акумуляторного відсіку. Якщо щось подібне сталося з вашим смартфоном Xiaomi, то нову задню панель корпусу рекомендуємо замовити тут https://www.aks.ua/uk/catalog/zadnie-kryshki/brand/xiaomi.  

Як уникнути таких подій?

Найпростіше захистити телефон звичайним чохлом, загартованим склом або навіть поліуретановою плівкою. Подібні аксесуари здатні звести до мінімуму механічні пошкодження від вигину чи падіння, з якими рано чи пізно доведеться зіткнутися кожному користувачеві. У цьому випадку дуже важливо підбирати саме ті захисні елементи, які ідеально відповідає марці та моделі вашого пристрою, а інакше говорити про будь-яку безпеку важко.

Будьте першим, хто прокоментував "Механічні пошкодження корпусних деталей смартфонів – які наслідки можуть бути?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*