Менше як через два тижні святкуватимемо “День Житомирянина: програма культурного арт-фестивалю

Уже в суботу, 4 вересня, у Житомирі заплановано відзначення “Дня житомирянина”. Нагадаємо, що свято було започатковане рішенням Житомирської міської ради минулого 2020 року. День міста за новим стилем, у травні, тоді не відзначали через епіднебезпеку та велику кількість хворих. Натомість вже восени організували “День житомирянина”. Цьогоріч свято відзначатимемо вже вдруге. 

Тендерна пропозиція на виконання робіт була опублікована управлінням культури Житомирської міськради на платформі ProZorro 2 серпня. І вже  19 серпня було визначено переможця торгів. Ним став ФОП “ШИНКАРУК ФЕДІР ВОЛОДИМИРОВИЧ” з вартістю виконання робіт у розмірі 310 тис грн, що на 20 тис грн нижче, ніж початкова вартість тендерної пропозиції.

Програмою святкування передбачені наступні активності:

  • концерт відомого віолончеліста (виконавець залишається секретом);
  • концерт джазових виконавців та джазових гуртів зі всієї України;
  • дві тематичні фотозони;
  • відеозйомка та трансляція фестивалю наживо;
  • бізнес Fashion захід в розділі креативних індустрій з відзначенням учасників та переможців нагородами, подарунками, сувенірами, в тому числі вагомих відзнак;
  • 10-хвилинний відеоролик до фестивалю.

Детальніше про час та місце святкування  культурного арт-фестивалю “День житомирянина” читайте  згодом на Times.ZT.

Будьте першим, хто прокоментував "Менше як через два тижні святкуватимемо “День Житомирянина: програма культурного арт-фестивалю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*