Мер Житомира звільнив з посади начальника управління культури | Times ZT

Мер Житомира звільнив з посади начальника управління культури

Відповідно до розпорядження Житомирського міського голови Сергія Сухомлина № 510 від 20 травня 2019 року Ніну Рябенко звільнено з посади керівника управління культури міської ради.

За офіційною інформацією звільнили чиновницю за власним бажанням.

Нагадаємо, що Ніна Рябенко обіймала дану посаду з листопада 2016 року. А у лютому 2018 року Корольовський районний суд  Житомира визнав її винною в порушенні законодавства у сфері публічних закупівель та зобов’язав сплатити 11 900 грн штрафу.

Закиди щодо порушень у сфері закупівель супроводжували чиновницю всю її каденцію. Проте доведено у суді було лише один епізод.

Управління культури Житомирської міської ради лишилося без керівника. Хто ж наступний його очолить та з чим пов’язане бажання пані Рябенко залишити посаду – наразі не відомо.

Зазначимо, що цього ж дня Сергій Сухомлин підписав розпорядження про звільнення з посади головного архітектора Житомира Юрія Безбородова.

1 коментар до "Мер Житомира звільнив з посади начальника управління культури"

  1. Ну нарешті цю бездарницю та корупціонерку Сухомлин звільнив! Ще би її подругу директорку ЦБС Харчук Л.П. звільнили! Ніночка, вітаю з “вовчим квитком” – перший пішов!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*