Мерч «Перемоги»: житомиряни можуть придбати речі з принтами і підтримати військових (ФОТО)

Дрони, планшети, радіостанції, плитоноски з плитами, турнікети, медикаменти, аптечки, розгрузки, рюкзаки, тактичні речі, наколінники, ліхтарики, батарейки, спальники, каремати, сублімована їжа, консерви, енергетичні батончики, кава та багато іншого – це лише частина з того, що за понад два місяці повномасштабної війни бійцям на передову передали представники волонтерського штабу «Перемога» з Житомира, створеного на базі місцевого осередку НСОУ «Пласт».

Це те, що вдається придбати за кошти, які не байдужі переказують на благодійні рахунки організації, або ж волонтерський штаб отримує у співпраці від різних дружніх організацій.

У відкритому доступі розміщують списки актуальних потреб, а також щомісяця звітують про свою діяльність. Зокрема, наразі «Перемога» у цифрах виглядає так: за 74 дні війни до роботи штабу задіяно більше 250 волонтерів, півтисячі запитів від бійців опрацьовано й направлено допомогу, зібрано 823 тисячі гривень, більше 220 т вантажів різного спрямування надійшло для забезпечення потреб військових.

«Пріоритетні для нас бойові підрозділи Житомира та області, пластуни-військовики, новостворені підрозділи та інші бойові – морська піхота, спецпризначенці, десантники, розвідники, артдивізіони, механізовані бригади, – пояснює керівник БФ «Волонтерський штаб «Перемога» Олександр Бондарчук. – Дещо вдається передавати особисто в руки, але загалом відправляємо допомогу в різні регіони країни, де зараз ведуться активні бойові дії, звідти отримуємо звіт. Алгоритм дій простий: отримуємо конкретний запит і намагаємося максимально оперативно закрити потребу за рахунок власних коштів і ресурсів чи підключаємо інші організації».

Разом з тим, у волонтерському штабі надають послуги з виготовлення патріотичного мерчу. Мають для цього необхідне обладнання і виконують замовлення за один-три дні. Абсолютно всі кошти від реалізації йдуть на підтримку ЗСУ. Саме таким чином продали 80 футболок і виручили 14 800 гривень. Арифметика проста: 10 футболок – одна радіостанція або одна плитоноска чи дві розгрузки.

«Замовити можна футболку, худі чи еко-сумку з будь-яким принтом за бажанням клієнта. Звичайно, популярністю користуються патріотичні гасла, зображення герба чи карти України, символіка певних підрозділів чи родів військ, фрази «Доброго вечора, ми з України» та про «рускій корабель», – зауважує Бондарчук. – Вартість футболки – 350 гривень, худі – 850 гривень, еко-сумки – 250. Ще маємо тематичні листівки і стікерпаки по 30 та 50 гривень відповідно. Ознайомитися з асортиментом речей можна на наших сторінках в соцмережах, там можна зробити й замовлення, або залишити заявку за номером «гарячої лінії». Ще раз наголошую, що весь прибуток від продажу такого мерчу ми спрямовуємо на закупівлю необхідного спорядження для військових. Наш волонтерський штаб «Перемога» щоденно робить усе можливе для підтримки захисників на Житомирщині, у Києві, Чернігові, Одесі, Миколаєві, Харкові та по всій лінії ООС. Намагаємося допомогти усім, хто дійсно цього потребує. Наразі наші напрями діяльності є незмінними – це амуніція та зв’язок. Другорядно, по можливості, підтримуємо бійців медициною, провізією, засобоми побуту, тощо. Активно фандрейзимо кошти для закупівлі якісного спорядження у перевірених постачальників. Важливо передавати дорогі речі у правильні руки. І, звісно, дякувати десяткам і сотням тих, хто по усій країні та за її межами прикривають спину воїнам, підтримуючи волонтерські ініціативи. Лише разом ми обов’язково переможемо. Завтра, за місяць чи рік, але це обов’язково станеться, адже нація робить понад свій максимум, щодня наближаючи мрію поколінь – українську самостійну соборну державу. Це всі ті, хто захищають нас і стримують ворога, годують, продають нам товари, волонтерять, надсилають кошти, амуніцію та засоби зв’язку».

Нагадаємо, що житомирянка Віра Гринишина, яка очолює гуманітарний штаб в Андрушівці, кілька тижнів тому запустила акцію «Купи сукню – заправ бус» і продає жіночий одяг свого бренду «Мавка», а виручені кошти направляє на паливо для авто, що доставляють гуманітарні вантажі.

Юлія Демусь

Будьте першим, хто прокоментував "Мерч «Перемоги»: житомиряни можуть придбати речі з принтами і підтримати військових (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*