Мешканці Житомира радо привітали відкриття Епіцентру

У Житомирі відкрився новий побутово-господарський магазин «Епіцентр». Його робота дозволить забезпечити житомирян всіма товарами першої необхідності та стратегічно важливою продукцією за низькими цінами.

Поява «Епіцентру» у Житомирі – подія довгоочікувана. Область залишалася єдиною, де не була представлена найбільша мережа побутово-господарських магазинів в Україні. Ось як містяни відреагували на відкриття магазину.

«Я задоволена, що Епіцентр працює. Для нашої родини це важливо. Донька купила нам маски та антисептики, оскільки як ми працюємо та повинні їздити на роботу. Та й зараз треба придбати все для городу, деякі саджанці та насіння. Базар закритий, а в Епіцентрі все є», – каже  жителька міста Галина.

Не має нічого проти й Микола Тимофієв, який також впевнений, що місту потрібен такий магазин.

«Вони привели до ладу територію, створили робочі місця, місто відчуло якийсь позитив, є розвиток. Ситуація не краща зараз, але якщо туди можна прийти та купити те, що треба для захисту від вірусу, то чому б туди не піти?», – додає Микола.

Відкриття Епіцентру підтримують й інші мешканці міста. Своєю думкою щодо роботи магазину поділився відомий блогер Сергій Форест у Facebook. 

Також, житомиряни залишають численні позитивні коментарі у соцмережах та під публікаціями у місцевих онлайн-ЗМІ.

У мережі зазначають, що сьогодні «Епіцентр» – це справжня аптека для дому, яка піклується про здоров’я українців, пропонуючи за будь-яких обставин найнеобхідніше.

Покупці мають доступ до засобів захисту та дезінфекції, медичних приладів, засобів кварцування та знезараження повітря, товарів особистої гігієни, побутової хімії, базових продтоварів (борошна, олії, макаронних виробів, фруктів, води, напоїв), дитячого харчування та товарів для дітей. Відділи з товарами не першої необхідності зачинені.

«Ми розуміємо, що «Епіцентр» – єдине місце, де житомиряни можуть придбати все необхідне. Для цього їм не треба більше нікуди їхати. Кожного дня у продаж надходять нові партії захисних масок, респіраторів, засобів для дезінфекції рук та приміщень. З постачальниками укладені безстрокові домовленості, весь цей товар буде надходити, поки в ньому буде потреба»,зазначає заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі ТОВ «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Як розповіли нам в компанії у день відкриття найбільший попит мали такі товари:

 1. Захисні маски;
 2. Туалетний папір;
 3. Антисептики;
 4. Засоби для дезінфекції;
 5. Респіратори «Бук-3».

Також у магазині зауважили, що з метою забезпечення захисту покупців у «Епіцентрі» діють суворі європейські стандарти санітарно-гігієнічного контролю:

 • регулюється кількість відвідувачів – до торговельного залу допускається не більше однієї людини на 10 кв. м;
 • на вході в магазин проводиться температурний контроль відвідувачів;
 • засоби для дезінфекції рук встановлені у торгових відділах, прикасових зонах, приміщеннях для персоналу та санвузлах;
 • здійснюється додаткова санітарно-гігієнічна обробка обладнання;
 • задля уникнення скупчення людей на касах встановлені обмежувальні елементи;
 • центр видачі онлайн-замовлень epicentr.ua обслуговує по одному клієнту;
 • в магазинах проводиться постійне вологе прибирання спецзасобам;
 • щоночі проводиться кварцування приміщень;
 • посилено контроль за станом здоров’я персоналу – двічі на день проводиться температурний скринінг всіх співробітників, а показники заносяться у журнал.

Повний асортимент мережі «Епіцентр» під час карантину можна замовити в інтернет-магазині epicentrk.ua з доставкою додому або безкоштовно самовивозом з Центру видачі онлайн-замовлень в магазині.

Будьте першим, хто прокоментував "Мешканці Житомира радо привітали відкриття Епіцентру"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*