Мешканцям приватних будинків КП”Житомирводоканал” нараховуватиме плату за полив присадибної ділянки

Житомирянам, які мешкають у приватних будинках та не мають лічильників, нараховуватимуть плату за полив присадибних ділянок з розрахунку 6 л води на квадратний метр площі на добу. Про це повідомили на КП “Житомирводоканал”.

Таким чином для кожного такого домогосподарства полив однієї сотки коштуватиме близько 340 грн на місяць. При цьому у разі відсутності в архіві КП «Житомирводоканал» технічного паспорту забудови абонента плату нараховуватимуть з розрахунку площі присадибної ділянки 5 соток.

Нарахування здійснюватимуться з 1 травня по 30 вересня, за виключенням днів з опадами згідно з отриманими від Житомирського обласного центру гідрометеорології даними. На сьогодні це стосується 3653 абонентів водоканалу.

При цьому зауважимо, що за інформацією КП “Житомирводоканал”, мешканці приватних будинків, які мають встановлені лічильники, будуть платити виключно за фактично використану воду. Саме тому на підприємстві закликають містян встановити прилади обліку води і тим самим зекономити. Важливо, що нарахування плати за полив припиняється з дати прийняття на облік лічильника.

Нагадаємо також, що від початку року КП “Житомирводоканал” передало до суду 158 матеріалів щодо стягнення заборгованості.

Будьте першим, хто прокоментував "Мешканцям приватних будинків КП”Житомирводоканал” нараховуватиме плату за полив присадибної ділянки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*