Мешканців Житомирщини запрошують до участі у літературному марафоні “Війна росії проти України. Відсіч”

Мешканців Житомирщини запрошують до участі у літературному марафоні “Війна росії проти України. Відсіч”

Жителів Житомирщини закликають долучитися до літературного марафону “Війна росії проти України.Відсіч”. Участь у Марафоні можуть взяти як аматори, так і письменники професіонали, що проживають (за місцем реєстрації) на території Житомирської області та внутрішньо переміщенні особи, які на даний час зареєстровані на Житомирщині.

Загалом Марафон проводиться на конкурсних засадах у трьох номінаціях:

  • драматургія;
  • проза;
  • поезія.

Аби взяти участь у заході, автори або колектив авторів (до 4 осіб) мають надіслати з 01 по 21 вересня 2023 року на електронну адресу vidsich_22@ukr.net нові оригінальні твори, не опубліковані окремим виданням та написані з 24 лютого 2022 р.

При цьому конкурсанти змагатимуться у наступних вікових категоріях:

  • 9-15 років;
  • 16-25 років;
  • старші 25 років.

Для участі у конкурсі потрібна попередня реєстрація за посиланням. Детальнішу інформацію щодо проведення Марафону можна дізнатися з Положення заходу.

Організаторами даного проєкту виступили Громадська організація “Головна Сцена” в партнерстві з Житомирською обласною бібліотекою для дітей та юнацтва, Житомирською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олега Ольжича та Житомирською обласною філармонією ім. С. Ріхтера, а також за підтримки Українського інституту книги, Управління культури та туризму Житомирської ОВА Управління культури Житомирської Міської Ради, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Нагадаємо також, що на побачення до житомирян завітав Михайло Кукуюк.

Будьте першим, хто прокоментував "Мешканців Житомирщини запрошують до участі у літературному марафоні “Війна росії проти України. Відсіч”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*