Мешканців Житомирщини запрошують на перший Міжнародний історико-культурний фестиваль «Добриня Фест»

Для того, щоб ближче познайомитися із минулим свого регіону, жителів Житомирщини запрошують завітати на перший Всесвітній історико-культурний фестиваль «Добриня Фест».

На гостей свята очікують історичні демонстрації часів Київської Русі, показ моделі стародавнього слов’янського одягу. Тут ви зможете насолодитись красою унікальних прикрас – чоловічих, жіночих, дитячих, відвідати скрипторій із майстер-класами слов’янської каліграфії, монетний двір із майстер-класами чеканки середньовічних монет, а для екстремалів – подорож на повітряній кулі. Любителів поласувати смаколиками на свіжому повітрі організатори запрошують на фудкорти. А поціновувачі музики зможуть відірватися на тематичному концерті.

Також гостей свята запрошують зайти до музею човнів під відкритим небом та навіть прокататися на деякількох з них. Ви на власні очі побачите човни-репліки, виготовлені за середньовічними аналогами.

Місце проведення: Древлянський парк у місті Коростені Житомирської області.

Дата проведення: 15-е та 16-е червня 2019 року. Вхід безкоштовний.

Старт програми фестивалю заплановано на 12:00 годину.

Більш детально ТУТ.

А ми нагадаємо, що житомирян запрошують долучитися до Міжнародного протесту проти примусової вакцинації.

Будьте першим, хто прокоментував "Мешканців Житомирщини запрошують на перший Міжнародний історико-культурний фестиваль «Добриня Фест»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*