HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Мільйони бюджетних коштів для купівлі спортзалу і ремонту ЦНАПу Бердичева (ВІДЕО)

Still1212 00000 5 777x437 - Мільйони бюджетних коштів для купівлі спортзалу і ремонту ЦНАПу Бердичева (ВІДЕО)

Бердичівські спортсмени називають її кращою спортивною залою області. А віднедавна вона перейшла з приватних рук у комунальну власність міста. Обійшлась ця справа бюджету Бердичева у майже 10 мільйонів гривень, говорить заступник міського голови Валентина Адаменко. Тож тепер, каже вона, у Бердичеві є власна база, де можна тренуватись і проводити змагання з різних видів спорту.

«Ще в лютому 2020-го року міською радою було придбано спортивний зал, в якому ми знаходимось. І не лише його, а й певну територію Палацу спорту. Тут є великі кімнати, які можна облаштувати під тренажерний зал, є кімнати, де можна займатися тенісом і багато іншого», – розповідає Валентина Адаменко, заступник міського голови Бердичева.

Напередодні Дня незалежності України спортзал прийшли освоювати вихованці позашкілля та двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл Бердичева. За роки існування ДЮСШ в місті сформувались 15 майстрів спорту міжнародного класу, більше 200 майстрів спорту з вільної боротьби, спортивної гімнастики, легкої атлетики, боксу, футболу та понад 10 тисяч спортсменів-розрядників.

Комунальний спортзал таких розмірів, каже директор спортшколи Олександр Подгорчук, є вагомим вкладом у розвиток футболу і футзалу в Бердичеві. Бо взимку дітям не було де ними займатись, а тепер усе зміниться. Цими видами спорту у місті займається близько 400 дітей 12-ти вікових категорій: з 1-го класу і до молоді коледжів та технікумів. Багато дівчат мають здобутки у футзалі на рівні області і України.

«Цей спортзал один з найкращих в області. У ньому проводили збори збірні команди з баскетболу України. Також багато змагань по футзалу, баскетболу, волейболу, тенісу. Тут можна проводити будь-які заходи. І карате, і боротьба. Проводити змагання різних рівнів», – каже Олександр Подгорчук, директор ДЮСШ.

Діти, які займаються рукопашним боєм, вільною боротьбою, боксом тепер сподіваються на різні змагання у новому великому спортзалі. Серед них є спортсмени, які увійшли до складу національної збірної з кікбоксингу; майстри спорту та чемпіони Європи з боксу, ті, хто досяг висот у легкій атлетиці. Радіють початку якісних тренувань і баскетболісти, які неодноразово ставали чемпіонами України. Окрім того «випробували» спортзал і вихованці Зразкового гуртка циркового мистецтва «Жанр».

Як у Бердичеві опалюватимуть приміщення взимку – поки не знають. Але міська влада обіцяє щось придумати.

А от на першому поверсі міськради вже все давно придумали і втілили у життя. Після тривалого ремонту тут розпочав роботу центр надання адміністративних послуг. Поки у тестовому режимі. Керівник ЦНАПУ тепер не має власного кабінету, але, каже: так навіть краще.

«На даний час ЦНАП надає послуги соціального спрямування, це ЖКГ, земельні питання, архітектура.. Це реєстрація і речових прав, нерухомості, юридичних, фізичних осіб, питання у сфері Держгеокадастру», – розповідає Михайло Подолян, керівник ЦНАП у Бердичеві.

Загалом тут готові надавати близько 160 послуг. Невдовзі навіть паспорти видаватимуть.

«Закуплено вже так, в найближчій перспективі буде вирішуватись питання та надаватись послуга. Виділено приміщення, закуплено обладнання – робоча станція, необхідна для оформлення паспортів як на території України, так і закордонних», – додає Михайло Подолян.

Ремонт центру адмінпослуг, розповідає керівник, проведено за кошти міського бюджету. А це, каже, понад 10 мільйонів гривень. Міська рада є учасником програми Європейського Союзу з питань модернізації ЦНАПів. Угода з ЄС, пояснює Михайло Подолян, передбачає забезпечення оргтехнікою та меблями. Через карантин навчання персоналу і поставки обладнання дещо відтерміновано. Але на роботу це не вплине.Будьте першим, хто прокоментував "Мільйони бюджетних коштів для купівлі спортзалу і ремонту ЦНАПу Бердичева (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*