Мільйони українців заплатять: оператор Vodafone підвищує тарифи

cropped Screenshot 7 e1588766325981 - Мільйони українців заплатять: оператор Vodafone підвищує тарифи

Один із найпопулярніших мобільних операторів в Україні Vodafone попереджає про підняття вартості послуг. Зростання цін торкнеться близько п’ятої частини всіх користувачів Vodafone (19, 7 млн) вже наступного тижня. 

Мінімальне підвищення абонентської плати вже з 15 травня становитиме 15%, максимальне – 25%.

Зокрема щомісячна вартість послуг зросте в таких тарифних пакетах:

Screenshot 6 4 - Мільйони українців заплатять: оператор Vodafone підвищує тарифи

Компанія Vodafone також зазначила, що найближчим часом не планує переглядати соціальні тарифи для найбільш вразливих верств населення. Зокрема, незмінними залишаються умови тарифної лінійки Family. Вона включає безлімітні дзвінки в мережі +60 хвилин на інші мережі, безлімітний обмін повідомленнями в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. Без змін також залишаться архівні тарифи Light (450 грн / рік) і Light + (70 грн / 4 тижні).

Причини підвищення тарифів:

  • З моменту запуску тарифів зросло споживання і збільшилося навантаження на мережу. Відповідно зросли витрати на підтримку інфраструктури та розширення ємності, як у великих містах, так і в невеликих населених пунктах.
  • Активно розбудовується нова інфраструктура, щоб забезпечити покриття швидкісного інтернету там, де його раніше не було. Зараз головне завдання забезпечити найбільш швидкий і безкордонний доступ до інтернету та цифрових сервісів в Україні.
  • Практично відсутні доходи від роумінгу, які раніше становили значну частину інвестицій в мережу.

У прес-службі оператора наголосили, що Vodafone, на відміну від інших операторів, не переглядав тарифи ні наприкінці минулого року, ні на початку поточного.


Будьте першим, хто прокоментував "Мільйони українців заплатять: оператор Vodafone підвищує тарифи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*