Мін’юст перестав публікувати списки корупціонерів: відтепер реєстр буде закритим

Міністерство юстиції України перестало оновлювати списки корупціонерів, які раніше були у відкритому доступі.

Згідно повідомлення відомо, що з 14-го серпня 2018 року дані про корупціонерів оновлювали на сайті практичного кожен тиждень, максимум днів десять. Наразі на сайті можна побачити, що останнє оновлення списків відбулося лише 25-го червня 2019 року, – пише Українська Правда.

Згідно з останніми оприлюдненими даними в Україні було зафіксовано більш ніж 23,9 тисяч корупціонерів.

Також зазначається, що представники Національного агентства з протидії корупції вже розпочали створення нового реєстру, дані якого будуть у закритому доступі. Функція автоматичної обробки даних буде відсутньою.

Натомість у прес-службі НАЗК розповіли, що процес оновлення програми зараз перебуває на стадії оголошення тендеру: планують визначитися із технічним підрядником, а тоді вже оприлюднити дані. При цьому, точну дату оприлюднення інформації у НАЗК не повідомляють.

А ми у свою чергу відзначимо, що особа, яка вчинила правопорушення корупційного характеру, має бути відсторонена від займаної посади, як мінімум, на три роки. Якщо ж її статус перевірити автоматично можливості не буде, є ризик, що вона матиме змогу повернутися на свою посаду до завершення необхідного терміну.

Нагадаємо, як Сергія Сухомлина викрили в порушенні, пов’язаним із корупцією.

Будьте першим, хто прокоментував "Мін’юст перестав публікувати списки корупціонерів: відтепер реєстр буде закритим"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*