Міненерго спростувало заяви нардепа щодо можливих відключень світла навіть у разі відсутності ворожих обстрілів

Міненерго спростувало заяви нардепа щодо можливих відключень світла навіть у разі відсутності ворожих обстрілів

Днями у мережі розійшлася інформація щодо обмежень споживання електроенергії у листопаді не залежно від обстрілів рашистами об`єктів енергетики та завданих ними можливих ушкоджень. Базувалися дані повідомлення на заяві одного з українських нардепів.

Сьогодні, 31 жовтня, в Міністерстві енергетики таку інформацію офіційно спростували.

Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів. Цієї зими працюватимуть усі блоки атомних електростанцій, що розташовані на підконтрольній території України.

Більше того – наразі у резерві перебувають додаткові потужності, які будуть запущені в роботу у разі збільшення споживання та потреб в електроенергії.

Наразі обмеження побутових споживачів не передбачається в жодному з регіонів України,”

– повідомили в Міненерго.

Більше того, у міністерстві наголосили, що інформація про нібито відключення є частиною інформаційної війни з боку країни-терориста росії.

“Із закінченням минулого ОЗП цю інформацію намагались поширювати різні псевдоексперти. Проте відключень не відбулося ані в березні, ані у жовтні.

Наголошуємо: відключення можливі ВИКЛЮЧНО у разі масованих ворожих обстрілів, і, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання,

– акцентували в Міненерго.

Також у міністерстві закликали громадян та журналістів довіряти лише офіційній інформації і не сприяти розповсюдженню рашистських фейків.

Нагадаємо також, що в Україні хочуть заборонити вимикати світло шістьом категоріям громадян.

Будьте першим, хто прокоментував "Міненерго спростувало заяви нардепа щодо можливих відключень світла навіть у разі відсутності ворожих обстрілів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*