Міністерство оборони закликало українців не поширювати інформацію про зброю, яку нам надають партнери

Після вторгнення рашистських військ в Україну, багато країн світу не просто підтримало нашу країну введеними проти росії санкціями, але і допомагає нам матеріально-технічно. Однак у період війни радісні новини про військово-технічне співробітництво, які розповсюджуються у мережі є водночас цікавою інформацією для ворога, яку він може використати собі на користь.

Саме через це міністр оборони Олексій Резніков закликав не поширювати повідомлення щодо надання певними країнами тієї чи іншої зброї нашій державі та утримайтися від коментарів з цього приводу.

Я розумію прагнення людей поділитися добрими новинами. Але інколи це створює інформаційний фон, який негативно впливає на результат.
Це може ускладнити отримання додаткових спроможностей нашою армією, які вона просто повинна отримати. Внаслідок цього Україна може нести втрати, яких ми могли уникнути і маємо уникати!
Усю інформацію, яку можна буде оприлюднити за погодженням з партнерами, ми обов’язково і своєчасно оприлюднимо. Ворог не повинен знати, чого йому чекати. Нехай це буде для нього неприємним сюрпризом”
,

– зазначив міністр.

Будьте першим, хто прокоментував "Міністерство оборони закликало українців не поширювати інформацію про зброю, яку нам надають партнери"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*