Міністр освіти і науки України в захваті від житомирської школи | Times ZT

Міністр освіти і науки України в захваті від житомирської школи

Сьогодні, 29 липня, з робочим візитом у Житомирську гімназію № 3 з метою ознайомитись з житомирськими освітніми закладами завітав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Міський голова Сергій Сухомлин прокоментував візит Міністра:

“Для нас цей візит дещо неочікуваний, проте ми хочемо показати школу № 3, оскільки в нас готовий проект для гуманітарної гімназії №23, яка наразі потребує нового корпусу, і ми б хотіли попросити допомоги у фінансуванні будування цього нового корпусу.

Також сьогодні будемо узгоджувати  з Міністром освіти і науки України питання щодо передачі ДНЗ “Житомирське ВПТУ” на баланс міста, оскільки в ньому 40% дітей навчається з Житомира, а всі інші – з області, і виходить так, що вже як 5 років ми за міський бюджет навчаємо дітей з інших громад, тим паче, що на Конгресі рад Президент України дав доручення до кінця року передати його на баланс міста.”

Після візиту в міську гімназію № 3, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет поділився враженнями від побаченого:

“Житомирська міська гімназія №3 – яскравий і сучасний навчальний заклад, який взагалі не схожий на типову школу. Я побачив надсучасні кабінети іноземної мови, дошкільні класні кімнати, хореографічний зал, зал творчості, а інклюзія забезпечена в повному обсязі. 

Дотримано головних вимог в сучасній освіті – це доступність і якість, а найголовніше те, що є вчителі і керівнихи цих закладів, які “горять” цим всім, адже тільки так ми зможемо створити середовище для наших дітей, які  будуватимуть нашу країну.”

Будьте першим, хто прокоментував "Міністр освіти і науки України в захваті від житомирської школи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*