Міністр цифрової трансформації закликав українців виготовляти дрони власноруч дома

Міністр цифрової трансформації закликав українців виготовляти дрони власноруч дома

Створювати FPV-дрони удома закликав українців міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За час повномасштабної війни Уряд змінив полісі для виробників безпілотників, прибравши блокери і створивши для них умови. Це дало старт масовому виробництву. Саме тому я й казав, що мільйон FPV-дронів за рік — це реалістична ціль.

Зараз виробництво розвивається, і поки компанії набирають обертів, особисто можете рухати Україну до перемоги, навіть у тилу,”

– зазначив міністр.

З цією метою в Україні було запущено проєкт «Народний дрон» від Victrory Drones фонду технологічної допомоги Dignitas. На цьому інженерному курсі українців безкоштовно навчатимуть, як вдома зібрати 7-дюймовий FPV-дрон.

Під час навчання бажаючі отримають доступ до лекцій, матимуть онлайн-зустрічі у Zoom із лекторами, отримають перелік компонентів та мастхев інструментів і матеріалів, які треба придбати, а також доступ до спільноти інженерів, де можна буде радитися й ставити запитання.

Зібрані FPV учасники проєкту надсилатимуть інструкторам Victory Drones. Далі ці безпілотники проходитимуть перевірку якості збірки й випробування з вагою. У разі успішного тестування дрон буде переданий військовим.

Старт такого курсу відбуватиметься кожні два тижні. Бажаючих взяти участь закликають попередньо зареєструватися за посиланням.

Проєкт не новий і, за інформацією Федорова, протягом його функціонування учасники курсу вже передали військовим понад 100 безпілотників. При цьому на перевірку до інструкторів Victory Drones у гарному робочому стані надійшло понад 80%.

Нагадаємо також, що іран розробив для рф новий дрон-камікадзе Shahed-107.

Будьте першим, хто прокоментував "Міністр цифрової трансформації закликав українців виготовляти дрони власноруч дома"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*