Міноборони спростило процес походження ВЛК для поранених військовослужбовців

Міноборони спростило процес походження ВЛК для поранених військовослужбовців

Міністерство оборони спільно з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством цифрової трансформації та громадськими організаціями розробили зміни до законодавства, які дозволяють спростити процеси, пов’язані з проходженням військово-лікарської комісії (ВЛК) для поранених військовослужбовців. Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

Відтепер возити документи особисто до військової частини після рішення ВЛК про відпустку або непридатність не потрібно: пакет документів можна надіслати в електронній формі. Е-документи передаватимуться між лікарнями, військовими частинами та центрами комплектування.

«Цифровізований процес дозволить скоротити час на отримання документів і зменшить потребу особисто їздити зайві кілометри для військовослужбовців після травм, поранень або хвороб»,

– наголосила заступниця Міністра оборони Катерина Черногоренко.

Для передачі електронних документів потрібно лише надати свою згоду на обробку персональних даних в закладі, звідки направлятимуться документи.

Якщо ж установа, до якої звернеться військовий, не матиме системи електронного документообігу, необхідно буде звернутися на гарячу лінію Міноборони за номером 0 800 500 442 та повідомити про цей випадок. За надходженням такої інформації команда фахівців забезпечить вказаний заклад доступом до електронного документообігу і налагодить його роботу.

Нагадаємо також, що Міноборони збільшило виплати кільком категоріям військовослужбовців.

Будьте першим, хто прокоментував "Міноборони спростило процес походження ВЛК для поранених військовослужбовців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*