Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+

Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+

Відзавтра, відповідно до нового закону про посилення мобілізації, усі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані.

За даними Міноборони, під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. ТЙого виписуватимуть згодом лише у разі потреби.

Оновити дані військовозобов`язаним пропонують кылькома способами:

  1. Онлайн – через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня. Застосунок надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних. Після оновлення даних у застосунку громадянин зможе побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.
  2. У Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

При цьому вже з 18 червня у застосунку Резерв+ також заявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус громадянина як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Нагадаємо також, що оновити дані в ТЦК окрім чоловіків, повинні і жінки певних професій.

Будьте першим, хто прокоментував "Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*