“Духовки вимикаються тільки тоді, коли лягаю спати”, – жартує волонтерка Олена Євпак-Заглада з Високівської громади на Житомирщині. З перших днів війни вона готує випічку для захисників. Спершу для бійців місцевої ТРО, згодом на полігон у Житомир, а далі почала відправляти посилки на фронт та у госпіталі, лікарні, цивільному населенню в деокуповані населені пункти (підтримує зв’язок із волонтерами з різних регіонів або напряму виконує запити від військових).
Коли почалася повномасштабна війна, найменшій донці Олени було трохи більше року. Ще має двох дітей шкільного віку, а старша донька – студентка ДУ “Житомирська політехніка”.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/422636907_762179275782234_7357080775839669156_n-812x1024.jpg)
Жінка зізнається, що більше року навіть рідні не знали про її волонтерську діяльність – усі продукти купували самотужки, готову випічку пакували і передавали ящиками. Минулої весни односельчанка Вероніка Степанчук, яка спеціалізується на “сухих” супах для військових, у соцмережі звернулася із закликом долучитися до ініціативи свіжими овочами, а між тим також розповіла і про Олену.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/405772591_1275574976466607_7568112896779548784_n-771x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/406142637_1276266833064088_993540258163762562_n-771x1024.jpg)
“Люди дійсно відгукнулися і до цього часу підтримують, хто як може. Співробітники сільскої ради допомагають, школа, місцеві підприємці, жителі нашої громади з інших сіл, волонтери з Черняхова, Житомира. Буває, що отримують гуманітарну допомогу з-за кордону і діляться зі мною. Приміром, Олена Козак передала 60 кг сосисок, то надовго вистачило їх для сосисок в тісті. Найцінніше, коли приносять кілька пакетиків ваніліну, смалець, пачку цукру чи масла. На більше можливостей в когось може і нема, але головне, що вони не лишаються осторонь”, – додає Олена Євпак-Заглада.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/415186612_1291453251545446_8091135347717554334_n-771x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/419155332_1300633143960790_7882689078983766558_n-769x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/419994667_1301871123836992_560896672406651341_n-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/421274691_1306370816720356_5292147364733752166_n-771x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/422929894_1307635203260584_6621360606754306686_n-798x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/423225160_1310232973000807_4579132237219799233_n-771x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/425369858_1311870339503737_315091907704908628_n-813x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/415798834_1293680597989378_2853784943553313042_n-1024x771.jpg)
Ділиться, що кулінарія та випічка їй подобалися завжди. Навіть був час, коли пекла для знайомих торти на замовлення. Радіє, що й нині її вміння і навики стали в нагоді, тож військові можуть посмакувати ароматною домашньою випічкою.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/422319607_1306793666678071_5435185239503921369_n-771x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/426075159_1749178528922080_1641769678145207653_n-1-603x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/422306775_1306793616678076_2289762544194686759_n-771x1024.jpg)
В асортименті – піци, сосиски в тісті, пироги із різною начинкою (яблука, ягоди, мак, лівер, картопля, капуста, м’ясо), ватрушки, кекси, рогалики, печиво (звичайне, пісочне, шоколадне, в глазурі), бісквіти, а напередодні Великодня – паски.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/420537259_1303846156972822_5391683775078129372_n-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/420963633_1303846023639502_4800447071659176439_n-576x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/422916659_1307635436593894_2835275676228331876_n-801x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/422931739_1307635403260564_255163316309381867_n-782x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/421554298_1307635373260567_6282833160217878918_n-796x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/421560603_1307635343260570_8679906342241139135_n-836x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/423248371_1309961056361332_1185013313467979190_n-800x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/420989347_1303846053639499_1160408528237247956_n-576x1024.jpg)
“Готуватися до відправки починаю за днів три. Спершу печу солодку випічку, а солоне – в останню чергу, але хлопці дуже просять піци, сосиски в тісті. В холодну пору з цим нема проблем, а от влітку намагаюся таке не відправляти або попередньо заморожую у пакетах, а далі у фольгу і воно гарно доїжджає до пункту призначення. Дуже люблять військові ватрушки. Та все їм подобається, хвалять, дякують. Виходить так, що остаточний перелік формую відповідно до того, які інгредієнти є в наявності. Дали лівер, значить буде з лівером. Передали ковбасу – буде піца. Власне, ковбасні вироби, соуси, сир – це те, що найбільш витратно. З іншим – трохи легше, бо більш доступне по ціні, – пояснює Олена. – Зараз на яйця трохи не сезон, то нема бісквітів, але є багато іншого не менш смачного.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/406260091_1276865956337509_3768146904091753956_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/406131757_1277042589653179_5062979991734901424_n-771x1024.jpg)
Влітку минуло року чоловік подарував мені тістоміс на 7 літрів, то вже цей процес займає менше сил і часу. Випікаю у електродуховках. Маю чотири, але використовую три, бо одна маленька. Минулої весни – якраз після Пасхи, усі перегоріли одночасно, то поки були в ремонті, я хоча б в духовці газової плити, але напекла військовим пасок солодких ще.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/415791426_1293590497998388_5701861486911973707_n-1024x768.jpg)
Співпрацюю із Веронікою, одразу питаю в хлопців, чи треба супи і кладу в посилку з випічкою. Вона як відправляє, то я від себе теж щось даю. Ще ось підключилася сусідка Вероніки із сестрою – Зоя Сульженко та Станіслава Поплавська , вони вже люди у віці, але напечуть рогаликів, тертого пирога, то я вже можу за якусь іншу випічку братися. На тиждень відправляю по кілька посилок. Може бути і п’ять за день на різні напрямки, але це ми з Веронікою разом і ще на підмогу приходить Олена Сульженко, яка допомагає із супами. Так і працюємо. Робимо все від душі і не будемо зупинятися аж до перемоги. Працювати вдень і вночі мотивують наші захисники, їхні дзвінки та повідомлення з вдячністю (завжди плачу). Надихають продовжувати справу усі небайдужі зі своєю моральною підтримкою, моя родина. Без допомоги добрих людей я вже не впоралася з тими об’ємами роботи, які виконую на сьогоднішній день”.
Окрім цього, раз чи два на місяць Олена збирає посилки для чоловіка з інвалідністю, який 16 місяців був змушений провести під окупацією на Херсонщині, пережив наслідки Каховської ГЕС, втратив дружину і все майно, а нині з маленьким сином оселився у Рівненській області. Про нього дізналася випадково і тепер також допомагає.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/425368678_1311870452837059_4173422269986551369_n-789x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/424631953_1311870486170389_8746305120356059369_n-779x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/412968324_1288438795180225_5199003179136664251_n-783x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/412345854_1288438728513565_4100720965353195113_n-788x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/412324850_1288438668513571_5200709903926266376_n-782x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/412368765_1288438848513553_8575060721577068397_n-1024x644.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/413828559_1289311488426289_9002325676219823063_n-779x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/413814286_1289311401759631_5327557767848149028_n-766x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/412725212_1288443328513105_2203781437368137533_n-1024x457.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/412194612_1286505888706849_9110763960788094152_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/412089481_1286505855373519_108257428104393220_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/404437316_1272684983422273_6525992728890007265_n-1024x576.jpg)
Юлія Демусь
Тушонки, джерки, бастурма і кишенькові бутерброди від “Житомирських козачок” для ЗСУ (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "“Мішок муки йде за тиждень-півтора”, – Олена Євпак-Заглада готує випічку для військових на фронт і в госпіталі (ФОТО)"