Місія МАГАТЕ вирушила на Запорізьку АЕС  | Times ZT

Місія МАГАТЕ вирушила на Запорізьку АЕС 

російські терористи знову обстріляли Енергодар. В американському Інституті вивчення війни зазначили, що росія використовує стратегію Ірану, щоб відстрочити візит МАГАТЕ на ЗАЕС.

ISW пише, що маніпуляції з громадянством інспекторів та нападки на «справедливість» інспекцій МАГАТЕ – тактика, яку Іран вже давно використовує для приховування своїх перешкод інспекціям МАГАТЕ.

Станом на ранок 29 серпня точно відомо про 10 енергодарців, які отримали чисельні осколкові поранення різної ступені важкості внаслідок нічного обстрілу житлових кварталів Енергодара.

Двох з них госпіталізовано до відділення інтенсивної терапії у важкому стані. Знищено та пошкоджено щонайменше 20 автівок, припаркованих біля будинків. Очевидно, так рашисти «відпрацювали» свій сценарій напередодні приїзду місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС.

Місію МАГАТЕ у складі голови агентства Рафаеля Гроссі та 13 експертів з «в основному нейтральних країн» для відвідування Запорізької АЕС – уже зібрано і вони вирушили на ЗАЕС. При цьому до списку не увійшли експерти США та Великобританії, яких рф вважає упередженими.

Нагадаємо, у разі підриву ЗАЕС евакуації потребуватимуть 400 тисяч українців.

Будьте першим, хто прокоментував "Місія МАГАТЕ вирушила на Запорізьку АЕС "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*