Міська школа долучилася до проєкту Людмили Зубко щодо інфекційної безпеки

Чергова житомирська школа – №36 ім. Я. Домбровського, в якій навчається більше 600 учнів – долучилася до проєкту Людмили Зубко «Альтернатива є – безпечна школа». Вона стала першою муніципальною школою, яка висловила побажання приєднатися до проєкту. Відтепер навчальний заклад матиме можливість мінімізувати інфекційні ризики та безпечно розпочати новий навчальний рік в умовах пандемії COVID-19.

За словами Зубко, до її команди звернулася директорка школи №36 Олена Кулініч з проханням проконсультувати її навчальний заклад в облаштуванні безпечного простору. Фахівці Національної експертної групи з інфекційного контролю NEGIC провели ретельний аудит кожного приміщення у школі, щоб виявити місця, які потребують посилення з точки зору інфекційної безпеки. Згодом будуть надані фахові рекомендації, розроблені безпосередньо для цієї школи.

 

«Ми точно знаємо, яке обладнання необхідно, але його немає в переліку, затвердженому виконкомом», – повідомила підприємиця, ініціаторка проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» Людмила Зубко.

На думку директорки школи Олени Кулініч, напрацьовані командою Людмили Зубко Протоколи з інфекційної безпеки для шкіл – це найбільш систематизований документ для підготовки навчальних закладів до роботи в умовах пандемії.

«Це зараз дуже актуальний проєкт. Мені як керівнику ці речі дуже допомагають у роботі», – підкреслила Кулініч.

Як підкреслила Зубко, поки школи Житомира чекають обіцяного від міської влади обладнання, її команда точно знає, що потрібно для безпечного початку навчання в умовах пандемії.

Як повідомлялося, базовою школою, на основі якої в рамках проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» відпрацьовується зразковий стандарт інфекційної безпеки, стала житомирська школа «Сяйво». Команда Людмили Зубко розробила універсальний чеклист, з допомогою якого можна перевірити будь-яку школу з точки зору інфекційної безпеки. В рамках проєкту також розроблені «Протоколи роботи загальноосвітніх навчальних закладів на період обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією Covid-19». Цей документ Людмила Зубко уже передала до МОЗ.


Будьте першим, хто прокоментував "Міська школа долучилася до проєкту Людмили Зубко щодо інфекційної безпеки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*