Міську раду Житомира атакували невідомі. Сухомлин викликав поліцію

Невідомі люди начепили на трибуну плакат «Демонтаж системи корупції та олігархів». Інші невідомі цей плакат зірвали. Між ними зав’язалася штовханина… Після річного звіту міського голови, де був лише один невеликий скандал – натовпи різноманітних громадян буквально атакували залу у день відкриття сесії міськради.

Освітяни вирішили «прикрасити» залу своєю власною «творчістю»: «Освіта поза політикою», «Повага освітян – запорука успіху депутатської діяльності» тощо.

Група за групою проривається до мера Сергія Сухомлина та його заступника Наталки Чиж. Здалеку це нагадує поклоніння волхвів маленькому Ісусу. Але зблизька нема нічого схожого на поклоніння: всі кричать, перебивають одне одного, чогось вимагають. У залі панує анархія.

Наступний вихід. Група мешканців району Паперової фабрики обурено заявляє, що їм нема чим дихати: задихаються від викидів підприємства. Робоча група, яку створили, щоб вирішити це питання, засідала ще минулого року. Наразі ніяких зрушень, щоб покращити ситуацію, немає. На порушення, які виявила робоча група, міська влада не реагує. С. Сухомлин на заяву також, здається, не реагує.

За словами жителів, у пресі є фейки, нібито робоча група все вирішила. Житомиряни подали скаргу меру, щоб зняти керівництво робочої групи, а протоколи засідань скласти належним чином. Мер вирішив скликати робочу групу у понеділок.

Після 12 години до будинку міської ради прибула поліція. Судячи з усього – за викликом мера…

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Міську раду Житомира атакували невідомі. Сухомлин викликав поліцію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*