Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна

Сьогодні, 17 березня, Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт очільника кремля володимира путіна та російської уповноваженої з прав дітей марії львової-бєлової. Їм інкримінують незаконну депортацію дітей. Про це повідомила брита́нська телерадіомо́вна корпора́ція ВВС.

Відтепер путін фактично невиїзний до більшості цивілізований країн, які визнають юрисдикцію International Criminal Court.

Це означає, що за межами росії путіна мають заарештувати та передати до суду. А світові лідери тричі думатимуть, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів“,

– прокоментував подію генпрокурор України Андрій Костін.

Водночас на росії вже відреагували на видачу ордера, оголосивши, що не визнають рішення Міжнародного суду.

“Рішення Міжнародного кримінального суду для нашої країни не мають жодного значення, зокрема, з правової точки зору. росія не є учасником Римського статуту Міжнародного кримінального суду та зобов’язань щодо нього не несе. З цим органом росія не співпрацює, а можливі “рецепти” на арешт, що виходять із Міжнародного суду, будуть для нас юридично нікчемними,”

– заявила речниця МЗС росії марія захарова.

В свою чергу голова Офісу Президента України Андрій Єрмак анонсував, що ордер Міжнародного кримінального суду на арешт путіна – “це лише початок”.

Будьте першим, хто прокоментував "Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*