Мобілізація, обмін медведчука та відкриття McDonald’s: найсмішніші меми тижня

Новий тиждень потішив українців новиною про початок часткової моГилізації росіян, а також тим, що медведчука обміняли на полонених військових «Азову». Також чимало фотожаб українці присвятили відкриттю McDonald’s.

Times.ZT зібрали найсмішніші меми цього тижня для читачів. 

МоГилізація росіян 

Вранці 21 вересня путін оголосив на росії часткову моГилізацію та заявив, що підтримує проведення фіктивних «референдумів» на тимчасово окупованих територіях України. Українці довго не чекали та наробили мемів щодо цього. 

Обмін медведчука

Вночі 22 вересня стало відомо про найрезонансніший обмін полоненими з моменту повномасштабного вторгнення рашистів в Україну: 215 українських полонених, зокрема командирів та бійців полку «Азов», обміняли на 55 російських військових та кума путіна медведчука. Мережею активно «гуляють» мемчики про це.

Відкриття McDonald’s

Нещодавно у Києві відкрилося три ресторани McDonald’s. Вони працюють лише на доставку. Вже у першу годину роботи ресторанів кількість замовлень у Glovo зросла на 442%. Через рекордний попит на продукцію McDonald’s на лівому березі Києва 20 вересня закінчилися вільні кур’єри Glovo. Українці покепкували і з цього.

Нагадаємо, контрнаступ ЗСУ, нове сповіщення від ДСНС та ДТП із Зеленським: підбірка мемів тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Мобілізація, обмін медведчука та відкриття McDonald’s: найсмішніші меми тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*