Мобілізованих без бойового досвіду чоловіків не відправляють на фронт зразу

Начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач заявив, що чоловіків, яких мобілізували без бойового досвіду не залучають до військових дій відразу. Зразу направляються направляються у військові частини лише громадяни, які мають бойовий досвід чи раніше проходили військову службу, а відтак не потребують додаткової підготовки.

Загалом першочергово військові частини укомплектовувались за рахунок резервістів І черги та резервістів, які уклали відповідний контракт. Однак наразі вже залучаються й інші категорії громадян. При цьому громадяни без досвіду, які підлягають мобілізації, обовʼязково проходять підготовку в навчальних центрах і лише згодом направляються у військові частини.

За словами Романа Горбача, внутрішньо переміщені особи, які підлягають мобілізації, повинні обовʼязково стати на облік у військкоматі за фактичним місцем перебування. У подальшому вони можуть бути залучені до мобілізації у такому ж порядку, як й інші категорії громадян.

На період мобілізації не проводиться призов на строкову військову службу, а також звільнення з неї. Строковики зазвичай проходять службу в тилових районах військових частин. Вони можуть бути залучені до оборони країни лише у разі, якщо на території їх військової частини будуть вестись бойові дії.

Жінки-військовослужбовці можуть бути призвані на військову службу в умовах воєнного часу, але наразі такої необхідності немає. Станом на сьогодні жодна жінка не була призвана без її згоди.

За наявності скарг стосовно мобілізації громадянам радять звернутися на гарячу лінію Міністерства оборони, номери якої зазначені на сайті відомства.

Будьте першим, хто прокоментував "Мобілізованих без бойового досвіду чоловіків не відправляють на фронт зразу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*