Модний показ, унікальні аксесуари та виставка-ярмарок: містян запрошують на захід «Зроблено в Житомирі»

Модний показ, унікальні аксесуари та виставка-ярмарок: містян запрошують на захід «Зроблено в Житомирі»

У Житомирі в рамках заходу «Зроблено в Житомирі» презентують продукцію місцевих виробників. Це не лише бізнес у сфері харчової промисловості, а і виробники дизайнерського одягу та унікальних аксесуарів. Про це йшлося сьогодні, 3 липня, під час засідання виконавчого комітету міської ради.

За словами директорки департаменту економічного розвитку Вікторії Сичової, до участі запрошуються всі охочі підприємці та підприємиці, у тому числі, і народні майстри та майстрині:

«У кінці 2023 року було розроблено бренд локальних виробників “Добре”. В продовження, відбудеться захід “Зроблено в Житомирі”. Він відбудеться 13 липня (субота) о 15:00 на Майдані Корольова (біля кінотеатру “Жовтень”). У межах заходу буде модний показ, буде демонстрація одягу від наших виробників, аксесуарів наших виробників. Також буде виставка-ярмарок продукції, де також будуть представлені виробники Житомира в сфері харчової промисловості, легкої промисловості. Участь для підприємців та народних майстрів – безкоштовна. Зараз в показі вже зареєстровано 14 суб’єктів підприємництва, а також два навчальних заклади. Ми також запрошуємо приєднуватися охочих. На найактивніших учасників чекають призи». 

Заступниця міського голови Світлана Ольшанська наголосила, що серед учасників є підприємці, вироби яких показують на світових подіумах, проте в Житомирі про них мало хто знає:

«Ми інколи навіть самі не знаємо, наскільки наші житомиряни талановиті, наскільки вони здатні виготовити той товар, який показують на кращих подіумах світу, але ми не знаємо, що це вироблено в Житомирі. Нам насправді є чим пишатися, і нам потрібно це показувати».

Нагадаємо, «Зроблено в Україні»: у Житомирі презентували продукцію українського бізнесу.

Будьте першим, хто прокоментував "Модний показ, унікальні аксесуари та виставка-ярмарок: містян запрошують на захід «Зроблено в Житомирі»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*