«Моя ціль — потрапити на Олімпійські ігри»: бердичівського стрибуна у довжину Владислава Мазура визнано кращим легкоатлетом березня в Україні

Бердичівлянина Владислава Мазура, який представляє Житомирщину на змаганнях в секторі для стрибків у довжину по всьому світу, визнали найкращим легкоатлетом березня. 

Голосування відбувалося у трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада ФЛАУ) і вболівальників. На звання кращого легкоатлета березня претендували найсильніші спортсмени України. Серед жінок лідерами були Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину) і Ярослава Магучіх (стрибки у висоту), серед чоловіків Мар’ян Закальницький (спортивна ходьба) і бердичівлянин Владислав Мазур (стрибки у довжину). Найкращою легкоатлеткою стала Марина Бех-Романчук, а  Владислав Мазур — найкращим легкоатлетом березня в Україні.

Журналістам Times.Zt вдалося поспілкуватися з Владиславом Мазуром. Він розповів, що перемагає у такій номінації втретє за всю спортивну кар’єру та поділився подальшими планами на літній сезон:

«Це, як приємний бонус за старання. Я думаю, що в цю номінацію потрапив завдяки змаганням в Торуні. Сезон був одним з кращих в моїй кар’єрі. В Іспанії на престижних змаганнях зайняв друге місце з результатом 7,98 м, на зимовому чемпіонаті встановив особистий рекорд 8,07 м, і ще один особистий рекорд вдалося встановити в Торуні. Далі готуватимусь до літнього сезону, але головна ціль — потрапити на Олімпійські ігри. Взагалі норматив на Олімпіаду — 8,22 м, але є ще рейтингова система, за якою будуть визначати найсильніших, тому ще є шанс відібратися по рейтингу, але краще звичайно за літній сезон спробувати виконати норматив, це і буде ціллю на літній сезон». 

«Я досить добре себе почуваю, як в емоційному плані, так і у фізичному. В мене зараз тренування проходять без проблем, нічого не заважає. Можливо гарно виступити допомогло ще й те, що я вісім місяців не стрибав, адже літній сезон змагань 2020 року пропустив, десь може сили назбиралися, і в зимовому сезоні вийшло дуже непогано виступити. Звичайно, цього не сталося б і без підтримки моєї сім’ї, дружини та тренера, я їм дуже вдячний», — зазначає Владислав Мазур.

Редакція Times.Zt вітає спортсмена Владислава Мазура та його тренера Ігоря Лоського та бажає подальшого успіху. 

Нагадаємо, зловісний сантиметр: легкоатлет з Бердичева Владислав Мазур здобув срібло на Чемпіонаті України, Владислав Мазур здобув бронзу у Німеччині (Відео).

Будьте першим, хто прокоментував "«Моя ціль — потрапити на Олімпійські ігри»: бердичівського стрибуна у довжину Владислава Мазура визнано кращим легкоатлетом березня в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*