Молодіжний простір «Ідея-клуб» у Житомирі: книги, фільми, майстер-класи та настільні ігри (ФОТО) | Times ZT

Молодіжний простір «Ідея-клуб» у Житомирі: книги, фільми, майстер-класи та настільні ігри (ФОТО)

Спочатку може видатися, що це нова студія для фотозйомок в центрі міста. Втім, саме так виглядає молодіжний простір «Ідея-клуб» в Житомирській обласній бібліотеці для дітей на Пушкінській, 36.

Майданчик в оновленому форматі після ремонту, так зване #моднемісце, запрацював наприкінці минулого року, але, за словами співробітників бібліотеки, уже став популярний серед молоді.

«Ідея клуб» – це дві просторі кімнаті із сучасним інтер’єром, меблями і технікою, поділені на декілька функціональних зон таким чином, що одночасно відвідувачі можуть читати, переглядати й обговорювати фільми, відпочивати й спілкуватися на комфортних диванчиках, проходити майстер-класи чи грати у настільні ігри. Також тут є ігровий куточок, адаптовані репродукції Казимира Малевича шрифтом Брайля, багато кімнатних рослин і креативні фотозони з екоматеріалів.

Технічне оснащення приміщення провели завдяки перемозі бібліотеки у третьому конкурсі інфраструктурних грантів за програмою «House of Europe». 

«Ми йшли до цього кілька місяців: підготовчі роботи, ремонт, облаштування й наповнення простору, але результат вартий зусиль усіх тих, хто долучився до процесу. Місце вийшло дійсно цікаве і наповнене. Деякі відвідувачі відверто зізнаються, що не очікували побачити бібліотеку такою, – розповідає головна бібліотекарка «Ідея-клуб» Світлана Стахівська. – Цей простір відкритий для усіх: можна відвідувати наші заходи, а можна звертатися з власними пропозиціями і проводити активності на базі бібліотеки. Це комфортне місце для продуктивної роботи або зустрічі з друзями, культурних івентів, командних брейн-штормів і стратегічних сесій. До послуг відвідувачів столи, дивани, інтернет, ноутбуки, навушники, проектор і звичайно книги, багато книг».

У соціальній мережі в спільності «Пожива для розуму» бібліотекарі щотижня публікують план заходів «Ідея-клубу», фотозвіти, інформацію про книги та їх героїв, тощо.

Наразі у молодіжному просторі на постійній основі діють хобі-клуб «Креатив тут» (майстер-класи, творчі поробки, вироби ручної роботи), кіноклуб, клуб настільних ігор «С.Т.І.Л»,  літературна кав’ярня «Пожива для розуму», завершується кіномарафон «Магія за межами Гоґвортсу», де пропонують разом подивитися фільми про Гаррі Поттера.

«У нас є все, що може знадобитися для якісного дозвілля. Працюємо щодня з 10:00 до 18:00 години, окрім суботи. Якщо хтось шукає тепле і затишне місце для навчання, роботи, читання, перегляду фільмів та будь-чого ще, тоді ласкаво просимо в «Ідея-клуб» на другому поверсі обласної бібліотеки для дітей», – додає Стахівська.

текст та фото Юлія Демусь

Будьте першим, хто прокоментував "Молодіжний простір «Ідея-клуб» у Житомирі: книги, фільми, майстер-класи та настільні ігри (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*