Молодик з Житомира “оголосив війну” наркоторгівцям та закладчикам (ФОТО)

27398580 770x437 - Молодик з Житомира "оголосив війну" наркоторгівцям та закладчикам (ФОТО)

За останні роки у житомирян вже не викликають подив оголошення про вільну торгівлю наркотиками, які можна побачити на стовпах, фасадах будинків та навіть на територіях навчальних закладів міста. Більшість переконана – поліція бездіє, тому рятувати своє майбутнє та, у першу чергу, здоров`я наших дітей ми маємо власноруч.

Саме такі переконання відстоює 19-річний житель обласного центру Віталій Первак, який “оголосив війну” закладчикам та наркоторгівцям, – пише сайт Журнал Житомира.

Як розповідає сам активіст, механізм торгівлі наркотиками в Житомирі дуже простий: “товар” збувають юним хлопцям та дівчаткам за допомогою анонімного месенджера у “Телеграмі”. Наймані продавцем “бариги” уночі ходять містом та розклеюють або малюють посилання на цей канал, закликаючи усіх охочих підписатися та отримати прейскурант із цінами. Доступ до каналу абсолютно вільний, тож придбати наркотики можуть навіть школярі.

Головною метою активістів є блокування доступів житомирян до вказаних каналів продажу та передача їх правоохоронцям.

“Спочатку ми замальовуємо самі посилання, та закидуємо їх на канал “Антинаркотична Операція”, де декілька сотень небайдужих пишуть скарги на ці канали, після чого адміністрація “Telegram” їх перевіряє та блокує. На даний момент ми заблокували вже 5 таких каналів, та замалювали близько 2-х сотень посилань”, – розповів Віталій.

Screenshot 3 8 - Молодик з Житомира "оголосив війну" наркоторгівцям та закладчикам (ФОТО)

Житомирянину допомагають усі небайдужі. Переважно це молоді люди, студенти, яким не байдуже до проблем рідного міста.

Активісти переконані, результат обов`язково буде, але ми не маємо опускати руки, адже потрібно боротися з безаконням та створювати безпечне життя в Житомирі самотужки.

Нагадаємо, у Житомирі затримали банду, в якої вилучили наркотики, зброю, 13 тисяч доларів та 6,5 тисяч євро

Будьте першим, хто прокоментував "Молодик з Житомира “оголосив війну” наркоторгівцям та закладчикам (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*