Молодий та амбітний: Житомирщина отримала нового керівника прокуратури області (ФОТО)

На посаду прокурора Житомирської області сьогодні, 28 листопада, призначили Олега Василіва – наймолодшого заступника екс-керівника.

Інформацію повідомив голова обласної держадміністрації Віталій Бунечко на своїй сторінці у соцмережі.

Також голова ОДА привітав нового прокурора Житомирщини із призначенням на посаду та наголосив на необхідності надання позитивного кінцевого результату спільної роботи.

“Лише український народ може дати оцінку роботі правоохоронних органів та органів виконавчої влади. Сьогодні важливі не лише цифри та кількість пійманих злочинців, а число покараних за ці злочини, які вони вчинили. Як запевняє Президент, індульгенцій для порушників закону не було і не буде. Підтримую його думку про те, що ті, хто не впорається зі своїм завданням, повинен залишити свою посаду для інших, гідних цього призначення”, – написав Бунечко.

До уваги читачів, Олег Василів перебував на посаді в органах прокуратури з 2006 року. Працював у столиці та Київській, Кіровоградській й Рівненській областях.

Нагадаємо, близько 300 тис грн отримав звільнений заступник керівника слідчого управління ГУ ДФС Житомирщини.

Будьте першим, хто прокоментував "Молодий та амбітний: Житомирщина отримала нового керівника прокуратури області (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*