Муніципальна поліція Житомира планує збільшити штат | Times ZT

Муніципальна поліція Житомира планує збільшити штат

Сьогодні, 27 липня, члени бюджетної комісії Житомирської міської ради отримали звернення від начальника муніципальної інспекції Віктора Грибука   щодо збільшення штату особового складу та розширення їх повноважень.

Відтак, стало зрозуміло, що на даний час є потреба в збільшенні особового складу з 18 до 34 осіб.  Сектор з питань благоустрою з 9 працівників планується збільшити до 12 та виділити нових працівників для сектору швидкого реагування, які б могли за лічені хвилини реагувати на звернення громадян, що регулярно звертаються з приводу стихійної торгівлі на ринках Житомира. Також для забезпечення дійсно швидкого реагування цьому сектору потрібен транспорт.

Також є потреба в збільшенні працівників сектору з питань паркування, який показав свою результативність за рекордно короткі терміни, адже  з 9 червня працівниками муніципальної інспекції було оформлено штрафів за паркування на суму в 1,5 мільйони, з яких вже було оплачено більш ніж  півмільйона. У зверненні також йшла мова про розширення повноважень органів місцевого самоврядування щодо встановлення осіб порушників і вилучення предметів несанкціонованої торгівлі, так як на даний час працівники не мають повноважень на затримання людей та і загалом люди, які торгують в місцях для цього не пристосованих, взагалі не мають з собою документів.

У міськраді було вирішено надати рекомендації міському голові щодо удосконалення роботи муніципальної інспекції і надалі дані питання знову будуть розглядатися на нараді бюджетної комісії міської ради для вирішення  фінансування.

Будьте першим, хто прокоментував "Муніципальна поліція Житомира планує збільшити штат"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*