Ми були праві: діти зробили з фонтану на Михайлівській душову (відео)

Наша публікація про горе-фонтан з підтьоками на Михайлівській – викликала у місті резонанс і навіть обурила багатьох житомирян. Мовляв, що нам не подобається? Чому ми назвали креативний сучасний фонтан – «душовою»?.. Справді хочете знати, чому? Тоді просто подивіться це елегійне першотравневе відео…

Діти ближчі до природи, ніж дорослі. Вони все сприймають природніше. Якщо дитина бачить душову на рівні тротуару – вона радісно гасає по ній і мокне між струменями води.

Якщо з-під землі б’є струмінь – дитина (чи дорослий з дитячим розумом) обов’язково стане на нього ногою, аби побачити, що ж воно буде. Або проїде по ньому на роликових ковзанах. Або на велосипеді. Так влаштований дитячий світ. Кого ви хотіли обманути?..

Ще одна публікація Times.Zt.Ua – про барвисті парасольки незрозумілого призначення – теж стала резонансною. Наша читачка Олена запитує: «А хто сказав, що ці парасольки мають від чогось захищати?»

Шановна Олено! Ми визнаємо за міською владою повне і беззаперечне право:

– вішати парасольки, які ні від чого не захищають (навіть від сьогоднішньої грози);

– відкривати фонтани з режимом «дитячий душ»;

– побудувати на Старому бульварі арену для спортивних мордобоїв;

– виколупати з Житомира останній трамвай разом з рейками.

Але ми також просимо, аби ви та інші мешканці міста визнали за нами право писати про все це – так, як ми вважаємо за потрібне. 22 квітня ми сказали напівжартома: «Єдина незручність – митися доведеться у всіх на очах, бо у цієї кімнати немає стін…» І ось підтвердження.

Наші прогнози справджуються. Навіть швидше, ніж нам би хотілося…

Тарас СТРІЛЬЧИК

Артем НОВИЦЬКИЙ

2 коментарів до "Ми були праві: діти зробили з фонтану на Михайлівській душову (відео)"

  1. Думаю, що статтю написали ГЕЇ. Якщо комусь стаття не сподобалась то у вас мізки там де мають бути, а не там де в авторів статті.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*