HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

«Ми можемо дійти до помаранчевої зони»: на Житомирщині збільшується кількість хворих та померлих на COVID-19

118 iliustratsiia zony 777x437 - «Ми можемо дійти до помаранчевої зони»: на Житомирщині збільшується кількість хворих та померлих на COVID-19

Ситуація в Житомирській області із захворюваністю на COVID-19 погіршується, все більше людей важко переносить перебіг хвороби та помирає від ускладнень, а кількість пацієнтів у стаціонарах зростає. Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко каже, що за таких умов Житомирщина може перейти з жовтої зони в помаранчеву:

«За минулих 8 днів було виявлено 444 нових випадків коронавірусу. В нас іде зростання, Житомир і 13 районів Житомирської області вже потрапили у жовту зону, з такою динамікою ми можемо дійти до помаранчевої, яка буде посилювати карантинні заходи».

Б’є на сполох і начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик:

«Наша поведінка в громадських місцях показує, що інфікування буде збільшуватися. Ситуація в області погіршується з геометричною прогресією. Якщо на піку першої хвилі, в червні, у наших стаціонарах знаходилося 98 пацієнтів, то на сьогоднішній день маємо — 202 пацієнта. Серед них крайньо важких — 4, які знаходяться на апараті ШВЛ, 16 — на кисневій підтримці. За весь час епідемії захворіло 281 медпрацівників, серед них є пацієнти, які знаходяться на лікуванні в палатах інтенсивної терапії, та 183 дитини, важких немає».

Попри занепокоєння місцевої влади щодо погіршення епідемічної ситуації, на Житомирщині масово проходять концерти, змагання, та фестивалі без належного дотримання карантинних заходів. І хоча Віталій Бунечко запевняє, що на «KOROLEV AVIA FEST» поліція слідкувала за дотриманням карантинних заходів, відповідальність все ж перекладає на людей:

«Проводився скринінг, поліція примушувала дотримуватися соціальної дистанції, і те, що хтось не дотримувався належних заходів, відповідальність має бути в першу чергу в себе в голові, а вже потім апелювати до представників органів влади. Ми робимо все, що від нас залежить, можливо цих заходів не достатньо, але ми стараємося, щоб не допустити поширення коронавірусу на Житомирщині».

Щотижневий підсумковий брифінг ОДА щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Tuesday, 25 August 2020

 Будьте першим, хто прокоментував "«Ми можемо дійти до помаранчевої зони»: на Житомирщині збільшується кількість хворих та померлих на COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*