«Ми все ж мали надію, що в цьому році війна закінчиться»: мер Житомира про ремонт тротуарів і скверів 

Житомиряни обурені, що під час війни в місті ремонтують дороги та сквери замість того, щоб витратити ці кошти на потреби військових, адже це зараз неабияк актуально. Через це в мережі було чимало публікації з вимогою припинити витрачати мільйони гривень на благоустрій міста, коли на війні гинуть наші Захисники. Також містяни створили петицію, щоб закликати владу звернути увагу на цю проблему. 

Згодом міський голова Сергій Сухомлин все ж відреагував на невдоволення житомирян і пообіцяв, що роботи припинять. 

Учора, 6 вересня, під час спілкування з журналістами мер Житомира пояснив, що наразі роботи по 12-ти об’єктах благоустрою – зупинили, а також додатково виділили понад 200 млн. грн на потреби військових: 

«По тим скверам, які дуже викликають багато зауважень. Але, коли спілкуєшся з людьми в цих скверах, то всі від них в захваті і кажуть, що це дуже потрібно. Хочу зауважити, що ці всі роботи ми планували ще в 2022 році. Частину ми зробили і частину зупинили. Ремонт тротуарів здійснюється за 13-ма адресами. За двома з них роботи були розпочаті ще у 2022 році. Ми все ж мали надію, що в цьому році, навесні чи до літа війна закінчиться, але не вгадали, і в зв’язку з цим ми переглянули це. Тому по 12-ти об’єктах благоустрою роботи були зупинені та додатково ми виділили кошти на потреби військових: 20 липня – 140 млн. грн, 11 серпня – 50 млн. грн та 30 серпня ще 50 млн. грн. І по витрачанню коштів відносно до бюджету Житомир знаходиться на 3-му місці в Україні».

Нагадаємо, мерія Житомира всупереч вимогам мешканців вирішила відремонтувати ще 2 сквери за 8 мільйонів гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "«Ми все ж мали надію, що в цьому році війна закінчиться»: мер Житомира про ремонт тротуарів і скверів "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*