«Мистецтво чи дурні позначки»: житомиряни висловили своє ставлення до татуювання

17 липня – міжнародний день татуювання. Робити малюнки на тілі почали ще наші давні предки, з покон віків ця традиція не зникла. У наш час робити малюнки модно,  але хтось сприймає тату, як знак бунтарства, а інші вважають справжнім мистецтвом, тож журналісти Times. ZT вирішили поцікавилися думкою житомирян:

«Я позитивно ставлюсь до татуювань, якщо рішення зробити „наколку“ є обдуманим та сотні разів виваженим. Сенсу „обколювати“ все тіло не бачу, переконана, що кожен малюнок має нести певну історію та сенс. Свою я зробила після кількох років роздумів і, хоча вже пройшло років 5 з її створення, жодного разу не пошкодувала. Татуювання в мене одне, зроблене на честь народження довгоочікуваної дитини — це старовинний кишеньковий годинник, оздоблений квітами. На ньому назавжди зафіксовано дату та час народження синочка. Іншого татуювання робити не планую, можливо трішки оновлю те, що маю», — розповіла Наталі, 29 років.

«В мене є тату, але мені б 10 років повернути, і дати розум, я б зараз не робила. Тату зробила на шиї, це ієрогліф, який має для мене дуже велике значення. Зробила в 18-19 років», — каже Леся, 29 років.

«Мені дуже подобаються татуювання на тілі інших людей, але не коли все тіло забите, а рукав наприклад, чи якийсь мініатюрний малюнок на руці чи нозі, але сама поки що не збираюся робити», — Тетяна, 21 рік.

«До тату відношусь позитивно. Поки що не маю сама, але хочу зробити гілочку на нозі», —  поділилась Влада 23 роки.

 

«Як відношусь до татуювань? Супер, в мене аж 2 — орел, який означає гордість, мудрість, і фенікс — птах який з попелу перероджується. Перше тату набила в 31 рік, а друге 2 роки тому. Я довго обирала майстра та сам малюнок, про це зовсім не шкодую», — говорить Маріам, 41 рік.

«Я негативно відношусь до тату, бо вважаю, що це для тіла погано, наче ставиш на собі позначки, я проти цього. В мене є онук, і йому кажу, щоб не робив цього, бо це дурість», — Володимир, 82 роки.

 

«Для мене це мистецтво. Я маю татуювання „вогонь“ на лівому стегні. Собі тату я обирала в першу чергу по зовнішньому вигляду, але зараз я розумію, що в такому тату є сенс, мені здається, що кожне тату має якийсь сенс. Мені дуже подобається, як татуювання виглядають на жіночому тілі», — Настя, 17 років.

 

Будьте першим, хто прокоментував "«Мистецтво чи дурні позначки»: житомиряни висловили своє ставлення до татуювання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*