Трагедія сталася ввечері 29 березня на залізничному переїзді у с. Чорнорудці Вчорайшенської громади.
За попередньою інформацією ГУНП, близько 21.50 пасажирський електропотяг, що прямував до м. Козятина, здійснив наїзд на дівчину, яка перебігала переїзд. У результаті вона отримала травми, несумісні з життям.
Загиблою виявилася 17-річна місцева жителька.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) КК України.
Нині правоохоронці з’ясовують усі обставини події.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/178971c8f0a0c3c4ae2e8c2b83f915d6.jpg)
Нагадаємо також, що на Олевщині під колесами трактора загинув велосипедист.
Будьте першим, хто прокоментував "На Бердичівщині під колесами потяга загинула 17-річна дівчина"