На Бердичівщині підприємець у змові з чиновником налагодили незаконний видобуток піску

На Бердичівщині підприємець у змові з чиновником налагодили незаконний видобуток піску

На території однієї з місцевих громад Бердичівщини приватний підприємець організував видобуток піску без жодних дозволів. За попередньою інформацією ГУНП, для своєї злочинної діяльності 39-річний ділок змовився з 55-річним чиновником місцевої громади, який здійснював контроль над масштабами діяльності.

Видобуток піску підприємець здійснював на двох земельних ділянках у Бердичівському районі. Про проведену роботу він постійно звітував чиновнику, надсилаючи фотознімки з місць видобутку. Надалі пісок продавали.

14 серпня правоохоронці задокументували їх протиправну діяльність. На підприємствах ділка, в офісах та місцях, де зберігається незаконно видобутий пісок, у транспортних засобах та за місцем проживання фігурантів було проведено обшуки. В результаті було вилучено понад 1,3 млн гривень, 28 250 доларів США, 7 вантажних автомобілів та причепи до них, навантажувач, бетонозмішувач, особистий автомобіль одного з фігурантів, мобільні телефони, документацію та понад 2 тисяч м3 піску.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин) Кримінального кодексу України. Нині призначено низку експертиз, у тому числі щодо завданої шкоди довкіллю. Триває встановлення інших осіб, що можуть бути причетними до незаконних оборудок.

Фігурантам схеми загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом постане підрядник, який “нагрівся” на ліквідації наслідків ворожого обстрілу.

Будьте першим, хто прокоментував "На Бердичівщині підприємець у змові з чиновником налагодили незаконний видобуток піску"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*