Бердичівські правоохоронці викрили на крадіжках трьох місцевих мешканців.
У середині квітня до поліції звернувся 49-річний житель Волині із заявою про крадіжку 40 тисяч гривень. В результаті слідчих дій правоохоронці встановили причетність до події 36-річного містянина. Чоловік визнав провину та розповів, що побачив на лавці у центрі міста сумку, яку, як встановили слідчі, заявник залишив на кілька хвилин. Всередині знаходились гроші, тож чоловік їх прихопив із собою. Частиною коштів він розпорядився на власний розсуд, а решту у нього вилучили поліцейські.
Також у Андрушівці 23-річний молодик пошкодив вхідні двері до магазину і викрав близько 1000 гривень з каси. З відповідною заявою до поліції звернулася керівниця крамниці. Молодик у вчиненому зізнався, грошові кошти слідчі у нього вилучили.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/2973ebfef1c23d1bb2b47e25039097af.jpg)
Окрім того, днями до правоохоронців з повідомленням про крадіжку рибальського приладдя більш ніж на 3 тисячі гривень звернувся власник спеціалізованого магазину у Бердичеві. Оперативники з’ясували, що крадіжку скоїв 33-річний місцевий житель. Викрадене майно у нього вилучили.
16 травня правоохоронці оголосили всім трьом фігурантам про підозри у вчиненні крадіжок (ч. 4 ст. 185 КК України). Досудові розслідування тривають.
Усім трьом крадіям загрожує кількарічне ув’язнення.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/1a5f062a711d86c51831529e9ddd4283.jpg)
Нагадаємо також, що на околиці Житомира чоловік, погрожуючи уламком скла, обікрав перехожу.
Будьте першим, хто прокоментував "На Бердичівщині правоохоронці оголосили про підозру у крадіжках трьом місевим мешканцям"