На Бердичівщині суд призначив покарання матері, яка… покусала власне немовля

На Бердичівщині суд призначив покарання матері, яка... покусала власне немовля

На Бердичівщині суд визнав винною та призначив покарання 25-річній матері, яка покусала 6-місячну дитину. Про це повідомила пре-служба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

“Бердичівський суд ухвалив вирок 25-річній мешканці одного із селищ Житомирського району, яку визнав  винуватою у катуванні своєї малолітньої дитини (ч.1 ст. 127 КК України). Суд призначив покарання  – 4 роки позбавлення волі  з іспитовим  строком  2 роки.  Вирок ще не вступив у законну силу та може бути оскаржений  в апеляційному  порядку,”

– йдеться у повідомленні.

Справа розглядалася у закритому судовому засіданні. Було встановлено, що цієї зими обвинувачена двічі протягом тижня покусала свою шестимісячну доньку. За словами жінки, вона робила це, щоб заспокоїти дитину, коли та сильно плакала. Також обвинувачена заявила, що після народження первістки вона переживала післяпологову депресію, але за допомогою до фахівців не зверталася.

Водночас судово-психіатрична експертиза встановила, що жінка повністю усвідомлювала, що робить, та які наслідки матимуть її дії. Загалом дитині було завдано майже півсотні ушкоджень, від яких вона відчувала сильний фізичний біль.

Призначаючи покарання, суд врахував, що обвинувачена раніше не судима, визнала вину та щиро каялася у скоєному, а також позицію прокурорки, яка не просила суд про реальне позбавлення волі для обвинуваченої.

Дитину з родини вилучили. Її долю вирішуватиме інший суд.

Нагадаємо також, що на Бердичівщині хворий на сказ бобер покусав жінку.

Будьте першим, хто прокоментував "На Бердичівщині суд призначив покарання матері, яка… покусала власне немовля"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*