На Бердичівщині судитимуть начальника відділу освіти, який купував електроенергію для шкіл за завищеними цінами

На Бердичівщині судитимуть начальника відділу освіти, який купував електроенергію для шкіл за завищеними цінами

Днями на Бердичівщині було оголошено про підозру 62-річному посадовцю, який через службову недбалість завдав бюджету збитків на 170 тисяч гривень.

Відповідно до матеріалів слідства ще в лютому 2021 тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу освіти уклав договір з юридичною особою про надання електроенергії у навчальні заклади громади. Пізніше вони підписали ще 7 додаткових угод, де її вартість суттєво збільшилася.

Висновки проведених експертиз підтвердили закупівлю за завищеними майже у два рази ціінами та, як наслідок, причинення істотної шкоди місцевому бюджету. В результаті неправомірних дій ппосадовця освітні заклади громади недоотримали заявлені обсяги поставки електроенергії, хоча їх вартість було повністю сплачено.

Тепер спритному посадовцю загрожує покарання від штрафу до обмеження волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо також, що ексзаступника Міністра оборони України В’ячеслава Шаповалова викрили на розтраті майже 1 млрд грн бюджетних коштів.

Будьте першим, хто прокоментував "На Бердичівщині судитимуть начальника відділу освіти, який купував електроенергію для шкіл за завищеними цінами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*