На Бердичівщині за жорстоке вбивство сусіда до 14 років позбавлення волі засуджено місцевого мешканця

На Бердичівщині за жорстоке вбивство сусіда до 14 років позбавлення волі засуджено місцевого мешканця

14 років позбавлення волі призначив суд 45-річному мешканцю Бердичівщини, яки вбив власного сусіда та закопав його тіло на городі. Про це повідомила прес-служба Житомирської обласної прокуратури.

За публічного обвинувачення прокурора Бердичівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у скоєнні вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).

Його засуджено до 14 років позбавлення волі та відшкодування потерпілим понад 400 тис. грн заподіяної шкоди,”

– йдеться у повідомленні.

Події відбувалися у травні 2020 року, у будинку обвинуваченого. Того дня загиблий, будучи у добросусідських відносинах, приніс йому два кролі на розплід у господарстві. Після цього, за участі третього односельчанина, вони тривалий час спілкувалися та вживали алкогольні напої.

Однак вже увечері, близько 21.00 год, між чоловіками виник конфлікт, під час якого господар накинувся на сусіда спершу з кулаками, а потім вдарив ножем та схопив за шию і задушив.

Приховували вбивство разом з приятелем, відносно якого також було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 396 КК України (нині справу розглядає суд). Тіло потерпілого, аби не розбудити матір, яка спала у сусідній кімнаті будинку, викинули у двір через вікно. Потім, відрубавши ноги, щоб тулуб помістився у яму, закопали його на своєму городі. Щоб замаскувати свіжоскопану землю, місце обсадили часником.

На суді обвинувачений свою вину визнав частково. Більше того, заявив, що йому здалося, ніби на нього напав недоброзичливець з москви (чоловік раніше бував там на заробітках), тому він його знешкодив.

Проте на підставі наданих прокурором доказів та результатів експертиз суд призначив покарання, співмірне з тяжкістю скоєного злочину.

До набрання вироком законної сили засуджений продовжить перебувати під вартою.

Нагадаємо також, що у Житомирі чоловік через власну імпульсивність та необережність вбив людину.

Будьте першим, хто прокоментував "На Бердичівщині за жорстоке вбивство сусіда до 14 років позбавлення волі засуджено місцевого мешканця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*