На блокпосту на Житомирщині упіймали водія, який намагався провезти незаконні боєприпаси | Times ZT

На блокпосту на Житомирщині упіймали водія, який намагався провезти незаконні боєприпаси

14 березня на Черняхівському блокпосту було зупинено легковик, водій якого перевозив бойові ручні гранати. За інформацією ГУНП, боєприпаси виявили у автівці «Volkswagen Sharan» під керуванням 34-річного жителя Хорошівської громади у салоні на задньому сидінні.

Фахівці вибухотехнічної служби поліції вилучили боєприпаси. За попередніми висновками експертів, вилучені боєприпаси є бойовими ручними гранатами наступальної дії. Їх походження та реальну мету перевезення нині з’ясовуються правоохоронці у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) КК України.

Відомо, що водій раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Правоохоронці нагадують, що на період воєнного стану в Україні діють норми ЗУ “Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України”, який дає право цивільним особам чинити спротив збройній агресії РФ, використовуючи вогнепальну зброю. Наразі існує чіткий порядок, яким визначається хто, яким чином і на який термін може озброїтись. На решту випадків, які не відповідають нормам чинного законодавства, розповсюджується дія відповідної статті Кримінального кодексу України.

При цьому правоохоронці нагадують, що дії з вибухонебезпечними боєприпасами без навичок поводження з ними можуть призвести до непоправних наслідків.

Будьте першим, хто прокоментував "На блокпосту на Житомирщині упіймали водія, який намагався провезти незаконні боєприпаси"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*