На болотах завили: рф незадоволена потенційним скасуванням шенгенських віз | Times ZT

На болотах завили: рф незадоволена потенційним скасуванням шенгенських віз

На росії відреагували на пропозицію заборонити видачу шенгенських віз всім громадянам рф. Європейським політика пригрозили відповіддю на такі ініціативи.

«Переконані, що спроби на догоду політичній кон’юнктурі відгородитися від росії новою залізною завісою, зруйнувавши створюваний протягом новітньої історії єдиний гуманітарний простір Європи і ускладнити тисячі міжособистісних зв’язків не зустрінуть підтримки у населення країн ЄС. Їм впору задуматися, чи варто продовжувати надавати підтримку політикам, які роблять шовіністичні заяви, які не можуть не мати наслідків. За такі слова доведеться відповідати», – заявили на росії

Також там додали, що спроби позбавити росіян можливості відвідувати ЄС, «демонструють викликане безсилою злістю бажання українського режиму і підтримуючого його русофобського табору в ЄС колективно покарати всіх росіян просто за те, що вони є громадянами країни, яка проводить незалежний зовнішньополітичний курс і твердо відстоює свої національні інтереси».

Окрім того, Естонія закриває в’їзд росіянам із чинними шенгенськими візами. Рішення набуде чинності через тиждень і стосуватиметься віз, які видала Естонія. 

Також заборону на видачу шенгенських віз росіянам вже підтримав міністр закордонних справ Чехії. А прем’єрка Фінляндії закликала не видавати туристичні візи росіянам на європейському рівні.

Нагадаємо, вікно зачиняється: в які країни Європи не пускають росіян.

Будьте першим, хто прокоментував "На болотах завили: рф незадоволена потенційним скасуванням шенгенських віз"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*