На Чуднівщині поліцейський офіцер знайшов у лісі зниклого селянина

На Чуднівщині поліцейський офіцер знайшов у лісі зниклого селянина

16 квітня близько 21:00 за допомогою до правоохоронців звернулася жителька с. Карвинівки Чуднівської територіальної громади. Вона повідомила про зникнення свого 64-річного чоловіка. За словами заявниці, близько 16:30 цього дня він поїхав велосипедом до крамниці та до цього часу не повернувся.

Поліцейські місцевого територіального підрозділу відразу розпочали пошуки зниклого чоловіка. До встановлення його місця знаходження також долучились поліцейські офіцери Чуднівської та сусідньої, Вільшанської, територіальних громад.

Уже наступного дня пообіді поліцейський офіцер Вільшанської громади Руслан Яремчук розшукав чоловіка у лісі між селами Станіславкою та Годихою.

Ми з колегами розпитували жителів всіх навколишніх сіл, й за деякою інформацією зрозуміли, у який бік міг вирушити чоловік. Тож згодом я помітив у лісовому масиві сліди й за ними знайшов нашого зниклого. Зараз ліс ще не дуже заріс, тож помітив здалеку його яскраву шапку,”

– розповів правоохоронець.

Як з’ясувалось, чоловік дорогою додому вирішив заїхати до лісу та пройтися пішки, адже так йому порадили лікарі. Тож залишив велосипед на узбіччі та рушив углиб. Згодом зрозумів, що заблукав. Тож цілу ніч очікував на світанок, а зранку знову спробував вийти на дорогу, однак такі спроби не увінчалися успіхом.

На щастя, чоловік був тепло одягнений, та почувався досить добре і медичної допомоги не потребував. Поліцейський офіцер громади доставив його до місця проживання.

Нагадаємо також, що

Будьте першим, хто прокоментував "На Чуднівщині поліцейський офіцер знайшов у лісі зниклого селянина"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*