На Житомирщину насувається новий небезпечний циклон: синоптики розповіли про різку зміну погоди | Times ZT

На Житомирщину насувається новий небезпечний циклон: синоптики розповіли про різку зміну погоди

За словами синоптика Наталки Діденко відомо, що циклон Otto, який рухається з Балтії, тягне за собою дощі, грози та інші метеорологічні явища.

Так, від завтра, 27-го червня грозові дощі пройдуть на заході та півночі України. У другій половині дня циклон добереться й до центральних регіонів держави та на Одещину. Суху погоду можна очікувати лише жителям південних та східних областей.

Показники температурних стовпчиків коливатимуться від +25 до +30 градусів, а на Півдні та Сході від +28 до +33 градуси.

Після проходження фронту, в його тилу, вже у п`ятницю спека в Україні почне стрімко падати і температура повітря знизиться до +20…+25 градусів.

На Житомирщині 27-го червня передбачаються короткочасні грозові дощі, можливі шквали та град. Показники температурних стовпчиків ще завтра досягатимуть +29 градусів, а вже у п`ятницю різко впадуть до +20…+22 градусів.

Також Діденко зазначила, що жителі північних, центральних та західних регіонів повинні бути максимально обережними, адже очікується сильний північно-західний вітер.

А ми, у свою чергу, відзначимо, що такі синоптичні метаморфози можуть погіршити самопочуття – голова, судинні недуги, сонливість та слабкість.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщину насувається новий небезпечний циклон: синоптики розповіли про різку зміну погоди"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*