На енергетичному фронті йде справжня війна за світло в оселях українців

Внаслідок ворожих атак в Україні було пошкоджено близько 40% енергетичної інфраструктури. На сьогодні завдяки спільним зусиллям зарубіжних партнерів та українських енергетиків ситуація значно покращилася. Однак, не зважаючи на допомогу союзників з енергообладнанням, умови роботи енергетиків можна сьогодні вдверто прирвняти зі справжніми завданнями на фронті. Вони ризикують життям, працюють понаднормово в ектримальних ситуаціях разом з рятувальниками.

Зауважимо, що в Європі не має трансформаторів на 750 кВ, у них переважно обладнання потужністю 500 кВ, 380-400 кВ і нижче, що ускладнює відновлення потужних підстанцій, по яким перщочергово б`ють загарбники.

Кожне високовольтне обладнання виробляється під індивідуальні параметри, але наші енергетики створюють додаткові пристрої, а іноземне обладнання модернізується під нашу систему.

Завдяки надважкій праці енергетиків у нинішніх умовах в оселях українців з’являється світло. На сьогодні відновлено вже понад 55% зруйнованих та пошкоджених окупантами обʼєктів енергетичної інфраструктури України. Спеціалісти роблять можливе і неможливе, щоб стабілізувати ситуацію після завданих росією збитків. Тож бійці енергетичного фронту закликають громадян з розумінням ставитися до відключень світла та дбайливо його витрачати, уникаючи перевантажень енергосистеми.

Будьте першим, хто прокоментував "На енергетичному фронті йде справжня війна за світло в оселях українців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*